Space XXL Design XXL Arts & Crafts Pure Wood Doplnky Dopredaj

Dodávame masívne drevené dubové parkety - kvalitné povrchovo upravené podlahy z jedinečného prírodného materiálu.Dotyk s drevenou podlahou je príjemný a v porovnaní s umelými podlahami odlišný pocit, hlavne kôli vnímaniu tepla. Podľa toho je každá drevená podlaha spoľahlivo rozoznateľná. Na dotyk studené laminátové podlahy akokoľvek napodobňujú drevo sú len opakujúcou sa fotografiou na umelom nosiči.


Drevený povrch je vždy originál a my na ňom rôznymi postupmi zdôrazňujeme krásu duba.

Predstavujeme základné druhy povrchov a ich ďalšie kombinácie s efektami v dreve:


Povrch kartáčovaný /WIRE BRUSHED/ - Prirodzená jedinečnosť každého kúsku dreva je tu dotykom a pohľadom rozoznateľná. Tento originálny povrch dosahujeme vykartáčovaním mäkších častí duba. Na výber jemný, stredný, silný kartáč. Veľmi efektný a praktický pre každodenné použitie, kde sú drobné poškodenia neviditeľné. Doporučujeme!Povrch hladký /FLAT/ - elegantný hladký, matný, alebo lesklý vzhľad vytvorí noblesný a zároveň útulný priestor.Povrch hobľovaný /HANDSCRAPED/ - už od 18. storočia remeselníci používali túto techniku. Dnes sa k nej opäť vraciame a zdokonaľujeme ju aby sme vytvolrili žiadaný povrch. Interakcia medzi človekom a prírodou v podlahe je tu citeľná každým krokom.Povrch katrovaný /SAWN MARKS/ - elegantný hladký, matný, alebo lesklý vzhľad vytvorí noblesný a zároveň útulný priestor.+ Povrchy s kombináciou efektov:


Povrch hobľovaný a katrovaný – kombinácia 2 techník na povrchuPovrch s hobľovanými hranami v hladkom a alebo kartáčovanom povrchuPovrch s efektami prasklínKaždý základný model podlahy môže byť vyrobený vo variantách možných efektov a povrchov, čiže úplný originál. V ponuka tak máme niekoľko stoviek modelov.Krátky popis nenahradí skutočný dotyk s týmto skvelým produktom z prírodného materiálu, preto ponúkame vzorky na odskúšanie úplne zdarma...