Space XXL Design XXL Arts & Crafts Pure Wood Doplnky Dopredaj

Dodávame masívne drevené dubové parkety - kvalitné povrchovo upravené podlahy z jedinečného prírodného materiálu. • Originálny dizajn podlahy
  Jedinečnosť dizajnu naších jednolamelových dubových podláh je jasne rozoznateľná v originálnej kresbe duba bohatého na prírodný tanin, prepracovanej povrchovej úprave a extra veľkej dĺžke jednolamely až do 3000mm.
 • Podlahové vykurovanie
  Už viac ako 10 000m2 našich podláh našlo rokmi uplatnenie na podlahovom vykurovaní vďaka celodrevenej rozmerovo a tvarovo superstabilnej konštrukcii parkety vysokej hustote tvrdého dreva nad 700kg/m3 s výbornými parametrami tepelnej vodivosti.
 • Najlepšia hodnota
  Sme presvedčení, že náš výber masívneho dubového dreva s krásnou kresbou, superstabilná konštrukcia vysokej hustoty a individuálne navrhnutý dizajn vo veľkom formáte jednolamely je to najlepšie čo na slovenskom trhu vo vyššej triede za priaznivú cenu nájdete.
 • Krátka dodacia doba a komfortné dodanie
  Aby ste nemuseli čakať, mimoriadne vysoká pružnosť výroby a krátky výrobno obchodný reťazec nám umožňuje dodať stovky dizajnov do 2-3 týždňov. Samozrejmosťou je možnosť zabezpečenia odbornej montáže.
 • Certifikácia
  Certifikácia výrobku CE - skúšky vyžadované od roku 2009 vykonal Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s.p. a ďalšie v roku 2011 Lignotesting , Bratislava