Space XXL Design XXL Arts & Crafts Pure Wood Doplnky Dopredaj

Dodávame masívne drevené dubové parkety - kvalitné povrchovo upravené podlahy z jedinečného prírodného materiálu.

Space XXL podlahy - model OPACUM SNOW WHITE

Základné info o produkte:


OPACUM je nová kolekcia podláh pre rok 2016 ponúkajúca interiérovým dizajnérom nové možnosti. Na požiadanie sú možné plné farby rôznych odtieňov s rôznou úrovňou štruktúrovaného kartáčovaného povrchu. Výhodou je jednoduchá renovovateľnosť novou generáciou farebného laku, teplý drevený povrch, skutočný reliéf dreva na povrchu. Dizajnová príjemne teplá alternatíva ku kameňu. 

 

Povrch:  kartáčovaný povrch v SNEHOVO BIELOM odtieni OPACUM SNOW odolný stredne matný lak

kód produktu: OPACUM SNOW BRUSH

možné ďalšie varianty na požiadanie:jemný, stredný, silný kartáč - vo formáte XXL

Šírka: 180mm
Dĺžka: XXL mix do 3000mm (extra dlhé a široké lamely), alebo ekonomická verzia do dĺžky 1200mm
Materiál: dubový masívny nášľap / 8 vrstvový superstabilný brezový multilayer
Hrúbka: 16mm
Montáž: celoplošné lepenie, húsenicové lepenie, plávajúci systém ELASTILON, možná aj ekonomická inštalácia lepenie pero-drážka (lepidlo triedy D3)

Jednolamelová drevená podlaha so superstabilným mnohovrstvovým brezovým jadrom ponúka príjemný teplý povrch prírodného oleja na dubovom masívnom nášľape.

V prípade použitia na podlahovom vykurovaní podlaha garantuje dobré vedenie tepla a vysokú stabilitu vďaka jadru tvorenému 8 vrstvami brezy otočenými o 90°  ( susedné vrstvy navzájom rušia expanzie, zároveň čím viac vrstiev tým vyššia stabilita).

Primeraná hustota konštrukcie je rovná plnému dubovému masívu 700kg/m3, čo okrem dobrého vedenia tepla ponúka aj ideálnu akustiku, zhodnú s masívnym dubom (rovnaká hustota dreva v celom priereze konštrukcie) .

 

Hlavné výhody:
- celoročne príjemný teplý povrch prírodnej dubovej podlahy

- exluzívny XXL dizajn dlhých a širokých jednolamiel s masívnym zrazením bočných hrán  

- jednoduché opravy a údržba supermatného laku

 

PODLAHOVÉ VYKUROVANIE:

Superstabilná mnohovrstvová konštrukcia vysokej objemovej hmotnosti (až 700kg/m3 ), rovnakej ako plný dubový masív, spolu so systémo pero-drážka sa považuje za jednu z najlepších konštrukcií drevenej podlahy pre podlahové vykurovanie. Pre toto použitie je okrem vedenia tepla mimoriadne dôležitá aj rozmerová a tvarová stabilita. Od roku 2007 máme len na podlahovom vykurovaní nainštalovalných niekoľko desiatok tisíc metrov štvorcových.


Ďalšie fotky:


< Späť na kategóriu Space XXL podlahy